Wesela

dom nad rzeką wesele

Indywidualne podejście

Mamy zaszczyt zaproponować Państwu zorganizowanie jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu. Wiemy jak wiele trudu wiąże się z planowaniem wesela, dlatego chcielibyśmy Wam pomóc, aby po latach spędzonych razem mogli Państwo wrócić do tych wzruszających chwil.
Pragniemy spełnić to marzenie i sprawić, aby ten dzień był najpiękniejszym i długo wspominanym przez gości wydarzeniem. Gwarantujemy Państwu profesjonalny i miły personel, który zapewni komfort i obsługę na najwyższym poziomie podczas zabawy do białego rana.

Zapytaj o termin

Dlaczego my

Gwarantujemy indywidualne podejście do organizacji przyjęcia
Menu spełniające nawet najbardziej wyszukane oczekiwania gości
Profesjonalna obsługa klenerska
Specjalne ceny na noclegi
Park do dyspozycji Gości
Apartament dla Nowożeńców gratis
Oferujemy konsultacje i profesjonalną pomoc w przygotowaniach
Możliwość organizacji dodatkowych atrakcji
dom nad rzeką menu weselne

Idealne miejsce

Na nowożeńców czeka komfortowy i przytulny apartament, a dla gości weselnych przygotowaliśmy komfortowe pokoje z łazienkami, a także przestronny i malowniczy park, który zapewni komfort tym, którzy mają ochotę zaczerpnąć świeżego powietrza. Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną salę bankietową z nowoczesnym oświetleniem, które daje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza.
Jednak sala to nie tylko miejsce to również opieka, którą Państwa obdarowujemy nie tylko podczas trwania uroczystości, ale także w trakcie przygotowań. Nie boimy się wyzwań i sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających nowożeńców, aby najważniejsze dla Państwa chwile zostały zapamiętane na zawsze. Kontakt: Menadżer 661 431 048

Dostępne terminy w roku 2021:
- lipiec: 10, 24,31
- sierpień: 21,28
- październik: 02, 09, 16, 23, 30
Wiele dostępnych terminów w roku 2022!!
Zadzwoń i zapytaj o swój termin wesela :)

Zapytaj o termin

Galeria